Tajči hrou

TAJČI HROU S DĚTMIVšestranný pohybový kroužek Tajči hrou je pro děti ve věku 3-6 let, inspirovaný čínským zdravým cvičením tajči.
Děti při cvičení rozvíjejí koordinaci, rovnováhu, posilují a protahují tělo, učí se správně rozcvičit. Všestranná pohybová aktivita pomáhá ke správnému vývoji dětí a připravuje je pro pozdější různé jiné sportovní aktivity.
Kroužek se koná pravidelně každou středu 17:00 - 17:45 pod vedením Mgr. Šárky Rajtorové:
Tel.: 603 261 306, kondicestyl@gmail.com, www.kondicestyl.cz.Zdravotní cvičení

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ


Kondičně-kompenzační cvičení vhodné nejen pro starší generaci, pro redukci váhy, pro uvolnění, prodýchání, protažení a posílení těla, ale také jako aktivní odpočinek pro studenty a střední generaci čelící rychlosti času dnešní uspěchané doby. Při cvičení používáme také hole pro nordic walking, se kterými lze rovněž domluvit společné výšlapy po okolí. Dále cvičíme podle DNS systému prof. Koláře.
Registrací do „KLUBU AKTIVNÍCH 55+“ čerpat finanční bonusy.
Cvičí se pravidelně ve středu od 18:30 (květen/červen 2020 od 18:15!!!) nebo od 19:30, pro účast je nutné předem kontaktovat cvičitele.
Tel.: 603 261 306, kondicestyl@gmail.com, www.kondicestyl.cz.

V BARÁČNICKÉ RYCHTĚ LZE OTEVŘÍT DALŠÍ KURZY
Cvičení pro těhotné a po porodu a to buď skupinové, nebo individuální cvičení pod odborným dohledem. Čchi kung a Taichi chuan je velmi oblíbené pomalé čínské cvičení, které pomáhá navrátit fyzickou i psychickou kondici, prodýchat vnitřní orgány, protáhnout tělo, pomoci s koordinací a rovnováhou. V případě zájmu o nabízené cvičení kontaktujte prosím:

Mgr. Šárka Rajtorová
KONDICE - STYL, s.r.o.
Tel.: 603 261 306
kondicestyl@gmail.com
www.kondicestyl.cz