kurzy Petra Kaňová

NOVÁ LEKCE JOGALATES


Úterý:     8:30 - 9:30 Jogalates
Středa:   8:30 - 9:30 Pilates pro všechny
Čtvrtek:  8:30 - 9:30 Pilates 55+

Jogalates - integruje prvky pilates a jógy tak, aby se při jeho cvičení tělo postupně, zdravě a bezpečně dostalo do kondice. Používá i cviky z fyzioterapie, používá pomůcky, tak aby se tělo krásně protáhlo a svaly se dostaly do zdravého napětí. Vyčistíte si hlavu od mentálních zmatků.
Některé cviky vychází z jógy, jiné pochází z pilates nebo rehabilitace. Důraz se klade na správné dýchání a napřímený postoj a ohebnost.
Pilates nás učí zdravému držení těla. Učí obracet pozornost k vnímání našeho těla. Pracuje s představami. Naše tělo reaguje na představu a zapojí i svaly o kterých ani nevíte, že je máte. Získáte zdravé návyky abyste si ani při jiných druzích cvičení neubližovali. Naučíte se správně dýchat a zapojovat hluboký stabilizační systém.
Posílíte pánevní dno a předejdete tak inkontinenci, posílíte šikmé břišní svalstvo a získáte užší pas. Cvičí se plynule, bez trhavých pohybů ale intenzivně. Cvičení není limitováno věkem, tělesnou zdatností ani pohlavím. Cviky mají spoustu variant od nejjednodušších pro netrénované tělo až k náročnějším, proto je přístupné širokému okruhu zájemců. Je vhodné jako kompenzační cvičení k jednostranným sportům nebo jiným aktivitám.
Napravuje lordózy, kyfózy, skoliózy, problémy s plotýnkami a další zdravotní omezení.


Přijďte se ráno protáhnout a celý den se vám bude lépe hýbat. Každé cvičení je zakončeno relaxací a mini aroma masáží!

Cena 120,- Kč jednorázově za lekci
Cena 100,- Kč s permanentkou (min. 10 vstupů)
Na lekce můžete využít slevu klubu aktivních 55+

v případě zájmu o individuální lekce pilates, jógy nebo masáže
volejte 725 396 236